Apartamenty, noclegi Giżycko | Mazurskie Siedlisko Kruklin

Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny

Zobacz wszystkie

Szczegóły oferty

Strona główna Strona głównaOferty specjalneSzczegóły oferty

I Mazurski Bieg Sylwestrowy

I Mazurski Bieg Sylwestrowy, czyli sportowy skok w 2014 rok!

Dlaczego na dwa dni przed końcem roku warto wybrać się  do Kruklina, żeby wystartować w I Mazurskim Biegu Sylwestrowym? Powodów jest co najmniej kilka.

Bieg będzie wyjątkową okazją dla wszystkich tych, którzy zdecydują się w niepowtarzalny sposób zakończyć stary, a przywitać nowy rok.  To świetny powód do tego, żeby zimową porą wyruszyć w Krainę Tysiąca Jezior i w świąteczno-sylwestrowej atmosferze pokonać dystans dziesięciu kilometrów.  

I Mazurski Bieg Sylwestrowy dedykowany jest wszystkim miłośnikom biegania . Tym razem nie czas na mecie będzie najważniejszy. Organizatorzy biegu  liczą na dużą kreatywność biegaczy i zachęcają wszystkich do przybycia w kolorowych i oryginalnych strojach. Nagrody otrzymają nie najszybsi, a najlepiej przebrani biegacze. Wyjątkowe trofeum trafi także w ręce  najliczniejszej drużyny.

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą w Mazurskim Siedlisku Kruklin – malowniczym ośrodku, ukrytym  pośród mazurskich lasów i jezior, gdzieś w okolicy Giżycka.  Biegacze trzykrotnie pokonają piękną trasę o długości 3333m.  Na mecie czekać będą na wszystkich wyjątkowe medale. Ich wygląd i forma będą  niespodzianką do samego końca. Ponadto każdy uczestnik otrzyma okolicznościowego szampana, przygotowanego specjalnie na tą okazję. Po biegu, przy ognisku, będzie czas na wymianę życzliwości i noworoczne życzenia. „Biegi są dla biegaczy, to oni tego dnia będą najważniejszymi gośćmi Mazurskiego Siedliska Kruklin” – zapewniają Beata Pokrzywińska i Bartek Osior, organizatorzy I Mazurskiego Biegu Sylwestrowego.

Uczestnicy oraz wszyscy kibice będą mieli okazję na żywo usłyszeć radiowe głosy Krzysztofa Łoniewskiego i  Pawła Januszewskiego - dziennikarzy radiowej Trójki, którzy poprowadzą imprezę.  To tylko jedna z wielu atrakcji, którą zaplanowali organizatorzy. Pozostałe niespodzianki owiane są słodką tajemnicą. Przekonają się o tym tylko ci, którzy 29 grudnia staną na starcie I Mazurskiego Biegu Sylwestrowego!

 

formularz zgłoszeniowy - http://timepro.pl/form/201319/    

regulamin biegu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij